Playstation 5 PS5

Slovenský hyenizmus: Niekto predáva možnosť kúpiť si PS5

2 decembra, 2020 Lukáš Kanik

Za možnosť si kúpiť PlayStation 5 niekto pýta 200 eur.

Hlúposť nepozná hranice. Niektorí slováci využijú každú možnosť na zárobok, aj keď ide o úplne banálne veci. Len pred pár dňami sme písali o Košičanovi, ktorý predával grafickú kartu, no v balíku nakoniec poslal len kus drevenej dosky. Dobre sa dá zarobiť aj na PS5.

Veľmi čudný je aj postup jedného nemenovaného slovenského obchodu, ktorý včera spustil súťaž o PlayStation 5. V súťaži však ľudia nemohli vyhrať samotnú konzolu, ale len možnosť si kúpiť konzolu – proste sa dostať na rad. Obchod tvrdil, že má posledných 40 kusov PS5 na Slovensku a tak z toho vytrieskal maximum.

Jeden z výhercov “možnosti kúpiť si PS5” túto výhru zavesil okamžite na bazár. Za možnosť kúpiť si PS5 si vypýtal 200 eur. Následne musí samozrejme človek zaplatiť 499 eur aj samotnému obchodu a tak ho konzola vyjde celkovo na 700 eur.

Túto cenu sú ľudia ochotní zaplatiť. Na bazári totiž nájdeme desiatky ďalších inzerátov ľudí, ktorí chcú konzolu PlayStation 5 kúpiť aj za 800 eur. Pripomíname, aby ste PS5 z bazáru kupovali len s osobným odberom, aby ste si potom v krabici nenašli tehly.

 

Žena sa bála o život svojho suseda. Ten len prehrával v tankoch

Sledujte ma: