Huawei FreeBuds 4i sluchatka cena funkcie

Sluchátka Huawei FreeBuds4i – čistý zvuk, ANC a skvělá výdrž baterie

26 novembra, 2021 Redakcia

Sluchátka od Huawei s příjemnou cenou.

Řada sluchátek FreeBuds od Huawei se stala populární zejména kvůli funkci aktivního potlačení hluku (ANC) v nižší ceně. Společnost uvedla na trh několik verzí těchto sluchátek, v tomto článku si představíme HUAWEI FreeBuds4i. Vyznačují se kvalitním zvukem, elegantním provedením i rychlým nabíjením.

Huawei FreeBuds4i vydrží na jedno nabití až deset hodin

Velkou předností těchto sluchátek je výdrž. Na jedno nabití si užijete až deset hodin poslechu hudby. Pouzdro vám zaručí dalších dvanáct hodin a tedy celkově budete mít k dispozici až 22 hodin na jedno nabíjení, bez zapnutého ANC. K nabíjení poslouží USB-C kabel, který naleznete v balení. Za deset minut nabíjení získáte dostatek energie pro další čtyři hodiny poslechu.

Dobu poslechu zkracuje aktivní potlačení hluku – adaptivní ANC. Tato technologie využívá vestavěné mikrofony k zaznamenání ruchu a ten následně eliminuje při poslechu hudby či hovorů. K dispozici v tomto modelu je také režim Awareness, díky kterému bude ANC režim propouštět například hlasy. Navíc, duální mikrofony se postarají o kvalitní zachycení hlasu i v přeplněném prostředí, takže při hovoru vás bude vždy perfektně slyšet.

Bezdrátová sluchátka se s telefonem spárují okamžitě

Sluchátka Huawei FreeBuds4i se ihned po vybrání z pouzdra spárují s mobilním telefonem. O připojení se stará technologie Bluetooth 5.2. Sluchátka lze ovládat dotykově, gesty na ploše sluchátek.

Sluchátka reprodukují kvalitní zvuk v rozsahu 20 Hz až 20 000 Hz a to díky citlivým, 10mm měničům. Zároveň jsou certifikovány na IPX4, takže jsou odolné vůči stříkající vodě či potu. Ani tentokrát v balení nechybí několik násad, díky kterým vám sluchátka sednou do malých i velkých uší.

Sluchátka Huawei FreeBuds4i jsou v prodeji za cenu zhruba 1700 Kč (56 eur) a na výběr je černá, bílá i výrazná červená barva.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.