Snežná mapa Vikendi v PUBG dostala gameplay trailer

PUBG Snowmobile

Vývojári vydali masívny update, pribudla aj nová zbraň, či vozidlo.

Snežná mapa do Playerunknown’s Battlegrounds bola oznámená v piatok na evente The Game Awards a okamžite bola aj spustená na testovacích PC serveroch. Štúdio Bluehole dnes vydalo druhý trailer s gameplay zábermi a tiež gigantický zoznam zmien a noviniek, ktoré PUBG dostalo v poslednom patchi. 

Update 24 pridal samozrejme novú mapu Vikendi o rozmeroch 6×6 kilometrov. 100 hráčov sa tak navzájom môže sledovať pomocou stôp v snehu, naháňať sa na snežných skútroch a strieľať po sebe novou zbraňou, ktorou je kompaktná karabina G36C. Je to náhrada za SCAR, ktorú na tejto mape nenájdete. 

Už 10.12 vyjde tiež update, ktorý do hry pridá zvyšok nových fíčur. Napríklad pri voľnom páde má teraz hráč väčšiu kontrolu nad tým, kde poletí. Vďaka novej funkcii cez tlačidlo Ctrl budeme môcť plachtiť na veľké vzdialenosti cez mapu tak, ako napríklad vo Fortnite, alebo COD: Blackout. Odrezať od padáku sa po novom budeme môcť aj manuálne. 

Tu je spomínaný gameplay trailer na novú snežnú mapu Vikendi v PUBG. Na LIVE servery by mala prísť v priebehu nasledujúcich týždňov. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site