Sniper Elite 5 oznámený, plus ďalšie tri hry Sniper Elite

Sniper Elite 5

Pozrite si aj oficiálny trailer na Sniper Elite V2 Remastered

Nezávislé vývojárske štúdio Rebellion dnes oznámilo až štyri hry zo sveta Sniper Elite, na ktorých aktívne pracujú. Šéf štúdia, Jason Kingsley to oznámil vo videodenníčku, v ktorom sa venujú úspechom série, ale aj plánom do budúcnosti. Séria od roku 2005 dodnes predala takmer 20 miliónov kusov.

Sniper Elite 5 bol oznámený takmer na začiatku videa, hlavné pokračovanie série je vo vývoji, ale Kingsley sa nepodelil o žiadne detaily. Sniper Elite 5 je v skorom štádiu vývoja a minimálne najbližší rok o hre nebudeme nič počuť. Pravdepodobne tak ide o hru, ktorá vyjde na novú generáciu platform.

Veľkou novinkou je aj oznámenie hry Sniper Elite V2 Remastered, ktorá vyjde na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. V podstate môžeme túto novú verziu označiť ako GOTY edíciu so všetkým, čo bolo do hry vydané za posledné roky. Sniper Elite V2 Remastered prinesie 4K vizuál, všetky DLC, možnosť zahrať si za nové postavy, alebo vylepšený fotomód. Pôvodnú hru si zahralo šesť miliónov ľudí.

Na Nintendo Switch vyjde aj ďalšia hra tejto série. Sniper Elite 3 Ultimate Edition na Switch dorazí tento rok. Znovu obsahuje všetok vydaný obsah, ktorý vývojári do trojky priniesli. Trailer na Switch verziu Sniper Elite 3 si môžete pozrieť nižšie.

Posledné oznámenie sa týka ďalšej novej hry. Sniper Elite sa dostane aj na VR zariadenia a bude vychádzať zo štvorky. Vo vývojárskom denníku sa na moment ukázala PSVR verzia.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site