Šok! Prehral na turnaji Madden NFL, v živom prenose potom zastrelil 4 ľudí

Tragédia v americkom Jacksonville si vyžiadala najmenej 4 obete.

Obrovský šok nastal počas turnaja v Madden NFL 19 v americkom Jacksonville. Počas prvého zo štyroch kvalifikačných turnajov pre Madden Classic sériu, ktorú sponzoruje EA, došlo k obrovskej tragédii

Najhoršie na tom celom je, že turnaj sa vysielal live na streame. Túto hororovú akciu tak mohli počuť všetci, ktorí sa na daný stream pozerali. Na videu je jasne počuť, ako v pozadí začne niekto šialene kričať a už len nasleduje streľba. Podľa doterajších informácii sú najmenej 4 ľudia mŕtvi.

Podľa doteraz známych informácii, strelcom má byť hráč, ktorý nezvládol prehru a rozhodol sa to riešiť absolútne šialeným spôsobom. Po ostatných hráčoch začal strieľať a nakoniec mal zastreliť aj sám seba.

UPDATE: Útočníkom bol David “Bread” Katz, ktorý podľa záznamov Electronic Arts v roku 2017 vyhral rovnaký turnaj v Madden NFL. Obete boli nakoniec tri, vrátane útočníka. Celkovo bolo 11 postrelených, dvaja ďalší utrpeli iné zranenia keď sa snažili utiecť.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 3

  1. fredy píše:

    ten zaznam je brutalny, aj ked nic nie je vidno, mal som z toho zimomriavky, uplne sialene

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site