Sony ani tento rok nepríde na E3

Sony Playstation 5

Špekulácie sa potvrdili. Sony aj tento rok vynechá E3.

Bol to veľký šok, keď sme sa minulý rok dozvedeli,že Sony nepríde na E3. Spoločnosť vtedy svoje rozhodnutie odôvodnila tým, že nemá zmysel chodiť na konferenciu s hrami, ktoré tam ukázala už minulé roky.

Dnes však už vieme, že Sony vynechá výstavu aj tento rok. Hoci špekulácie o tomto kroku sa objavovali už nejaký ten čas, predsa len je to trocha prekvapujúce. Hlavne preto, že na Jeseň vychádza nová generácia konzol.

“SIE sa rozhodla, že sa nezúčastní na E3 2020. Vážime si organizátorov E3 (ESA), avšak cítime, že vízia E3 2020 nezapadá do konceptu, na ktorý sa v roku 2020 zameriavame,” povedal hovorca Sony.

Namiesto toho má Sony v pláne sa zúčastniť na “stovkách podujatí” po celom svete. Čo to presne znamená, nie je nateraz známe. Avšak, dá sa očakávať, že Sony nebude chýbať na všetkých podstatných akciách. Samozrejme, okrem E3.

 

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Možnosť pridať komentár k tomuto článku trvá 14 dní.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site