SONY odhalilo limitovanú PS4 pro k príležitosti 500 miliónov predaných konzol

9 augusta, 2018 Lukáš Kanik

Priehľadný dizajn konzoly aj ovládača. 

Spoločnosť SONY dnes oznámila limitovanú sériu konzoly PlayStation 4 Pro, ktorá vyjde v náklade iba 50 000 kusov. Konzola bude vydaná pri príležitosti prekročenia hranice 500 miliónov predaných kusov konzol PlayStation na celom svete. Prvý PlayStation bol uvedený do predaja v roku 1994 a na trh sa počas nasledujúcich rokov dostali aj vreckové zariadenia PSP/PS Vita.

PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition vyjde na Európskom trhu už 24.8.2018 za odporúčanú cenu 499 eur. Kedže ide o limitovaný počet, pravdepodobne sa rýchlo vypredá, takže ak máte záujem, musíte sledovať naše domáce e-shopy.

Konzola je celá priehľadná, takže cez všetky strany krytu je vidieť vnútornosti konzoly, aj ovládača. Dokonca aj krabica, v ktorej je táto PS4 Pro balená, je jemne priehľadná. V krabici nájdete aj vertikálny stojan a PlayStation Kameru.

Ovládač príde v rovnaký deň na trh aj samostatne a jeho cena by mala byť 64 eur. 11 Októbra 2018 sa na pulty obchodov dostane aj špeciálne edícia slúchadiel PlayStation – Gold Wireless Headset 500 Million Limited Edition. Headset je tiež priehľadný a dizajnovo sa zhoduje s konzolou. Jeho cena by mala byť 89 eur.

Sledujte ma: