SONY odložilo dve hry, Concrete Genie a Days Gone

Zverejnilo lineup hier, ktoré vyjdú najbližšie obdobie

Konzola PlayStation 4 rozhodne nestráca na sile a aj najbližšie mesiace ju čaká skvelý lineup, ktorý poteší hráčov mnohých žánrov. Posledne vydaná exkluzivita Spider-Man trhala rekordy a prekonala aj God of War, rok 2018 bol tak pre PS4 extrémne úspešným. V budúcnosti sa však môžeme tešiť na ďalšie AAA tituly. SONY zverejnilo dátumy menších aj väčších hier, pričom niektoré boli odložené.

Nemusí to byť práve preto, že hry ešte nie sú dokončené, alebo potrebujú nutný odklad kvôli doladeniu. Firmy produkty uvádzajú na trh tak, aby tržbami pokryli väčšinu roka a v prípade SONY ide o silný rok. Tržby v tomto roku tak môžu byť dostatočne silné na to, aby mohli veľké tituly vydať až ďalšie fiškálne obdobie. Pokryjú si tak rok 2019.

Adventúra Concrete Genie mala vyjsť ešte tento rok, vývojári z Pixelopous si ale môžu vydýchnuť, pretože SONY hru na PS4 vydá až na Jar 2019. Rovnako sa odkladu dočkal aj AAA titul Days Gone. Pôvodný dátum vydania bol stanovený na 22.2.2019, čím by vyšiel ešte v starom obchodnom roku. Štúdio hru presunulo o niekoľko mesiacov a nový dátum vydania je 26.4.2019. Približne v tomto období vyšiel aj God of War tento rok.

Na budúci rok je naplánovaná aj VR verzia populárnej hry Everybody’s Golf. Tá vyjde tiež na Jar 2019. VR titul Déraciné od From Software a Sony Interactive Entertainment vyjde už tento rok, 6.11.2018.

E3: Aj Days Gone sa dočkal nových screenshotov priamo z hry

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site