PS Plus hry Jul 2021

Sony ohlásilo PS Plus hry na Júl 2021

30 júna, 2021 Lukáš Kanik

PlayStation Plus hry na Júl (Červenec) 2021 budú znovu zaujímavé.

Aj nasledujúci mesiac sa môžu majitelia PlayStation 4 a PlayStation 5 tešiť na tri zaujímavé hry, ktoré im SONY posiela do PS Plus. Toto mesačné predplatné vám garantuje, že dostanete minimálne jednu PS5 a minimálne jednu PS4 hru, každý mesiac.

V Júni ste si mohli stiahnuť hry ako Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown a Operation: Tango. Ešte stále máte niekoľko dní na stiahnutie, takže si ich nezabudnite pridať do knižnice.

PS Plus hry na Júl 2021

Tento krát dostávame skutočne fantastickú nádielku hier. Najväčšou hrou v PlayStation Plus na Júl je tento krát Call of Duty: Black Ops 4, FPS strieľačka z roku 2018. Stiahnuť si ju budú môcť majitelia PS4 aj PS5 konzol.

Druhou veľmi známou hrou je parádna adventúra A Plague Tale: Innocence, dostupná na stiahnutie bude len pre majiteľov PS5. Ide o vylepšenú verziu so 4K rozlíšením, 60FPS a priestorovým 3D zvukom. Pokračovanie s názvom A Plague Tale: Requiem bude však súčasťou Xbox Game Pass hneď na vydanie.

PS Plus Hry Jul 2021 A Plague Tale Innocence

Treťou hrou je WWE 2K Battlegrounds od 2K Games. Ide o arkádovú verziu wrestlingu WWE, ktorá vyšla na jeseň roku 2020. Dostupná bude pre PS4 aj PS5. Všetky hry si budete môcť stiahnuť od 6. Júla do 2. Augusta 2021.

Sony už roky zverejňuje nové hry v poslednú stredu v mesiaci. V prakticky rovnakom čase ich nachádzate aj vy u nás na webe. Ak sa chcete o novinkách z herného priemyslu dozvedieť to podstatné a čo najrýchlejšie, určite dajte lajk na našu facebookovú stránku či follow na našom instagrame.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.