Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sony ohlásilo State of Play, zameraný bude na Final Fantasy XVI

State of Play sa uskutoční už zajtra, 13. Apríla.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
State of Play Final Fantasy XVI

Spoločnosť Sony si už na zajtra večer, konkrétne na Štvrtok, 13. Apríla o 23:00 nášho času, nachystala nový State of Play.

Chystaný live-stream by mal ponúknuť viac ako 20 minút z hrania očakávaného Final Fantasy XVI. Ukážka by nám mala detailne predstaviť svet a mechaniky, na ktoré sa hráči môžu tešiť v tomto akčnom RPG.

Ak sa však tešíte, že nám Sony ukáže aj ďalšie hry, zrejme by ste si mali nechať zájsť chuť. Z popisu, ktorý firma na svojom PlayStation Blogu zverejnila sa zdá, že okrem Final Fantasy XVI nič iné neuvidíme.

Každopádne, už dlhšie sa špekuľuje o chystanom veľkom evente - PlayStation Showcase. Ten by sa podľa aktuálnych leakov mal uskutočniť na konci Mája, respektíve začiatkom Júna.

Final Fantasy XVI Wallpaper

Final Fantasy XVI dostal skvelý trailer aj dátum vydania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články