Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sony ohlásilo, že ruší Playstation Plus Collection

Ak si chcete pridať hry do vlastnej knižnice, máte na to posledné tri mesiace.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

02. Február 2023

PlayStation Plus Collection

Sony si na začiatku generácie Playstation 5 bolo vedomé, že Xbox Game Pass je jednou z vecí, prečo uprednostniť Xbox pred Playstationom. A tak prišlo s niečim, čo nazvalo PlayStation Plus Collection. V podstate išlo o kolekciu vybraných titulov, ktoré dávala zdarma k zahratiu pre PS Plus predplatiteľov na Playstation 5.

Playstation Plus logo

PS Plus Extra a Premium - Koľko stojí a čo ponúka?

Avšak, s minuloročným prepracovaním ponuky PS Plus a predstavením tierov Extra a Premium, ktoré ponúkli obrovský katalog hier po vzore Game Passu, Playstation Plus Collection zrazu prestala dávať zmysel.

A tak sa Sony rozhodlo, že ju k 9. Máju tohto roka zruší úplne. Máte tak posledné tri mesiace na to, aby ste si hry z nej pridali do svojho katalógu. A pokiaľ si budete predplácať PS Plus, prístup k ním nestratíte.

PS Plus Februar Unor 2023 Mafia

Toto sú PS Plus hry na Február / Únor 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články