SONY to chce na GamesCome rozbaliť vo veľkom

8 augusta, 2013 Lukáš Kanik

Nešetrí slovami ako „Fantastické oznámenie“ alebo „Množstvo skvelých vecí pre VITU.“

Zdá sa, že SONY E3 zameralo na predstavenie titulov pre PS4, GamesCom však bude venovaný nie len novým oznámeniam, ale hlavne PS Vita handheldu. Ten by mal na najväčšej svetovej výstave videohier v Kolíne dostať množstvo nových exkluzivít a SONY tiež zvažuje o plnej podpore indie vývojárov pre túto platformu.

SONY XDev Europe tiež na twitteri teasuje niečo fantastické, nový projekt, ktorý oznámia práve na press konferencii deň pred výstavou. XDev spolupracuje s kľúčovými vývojármi SCEE, ako Quantic Dream alebo Sumo Digital. Že by sa chystal Little Big Planet 3, či Uncharted 4?

Očakáva sa, že SONY spraví niekoľko ďalších oznámení, hlavne dátum vydania konzoly, ukáže kompletné užívateľské prostredie PS4 systému, pravdepodobne sa dočkáme zníženia cien PS3 a PS Vita a možno chystajú aj balíček PS4+PS Vita v hodnote 499 dolárov.

Každopádne bude výstava zaujímavá pri počte nových oznámení, do Kolína letím o dva týždne a z nikdy nevidených titulov prinesiem dojmy z hrania The SIMS 4, uvidíme nový top secret titul od Blizzardu, a ďalšie. Nezabudnite sledovať sekciu GamesCom 2013, kde sa chystáme zatiaľ ako jediná slovenská redakcia.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články