Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sony údajne pracuje na multiplayerovej Marvel hre pre Playstation 5

Vyzerá to tak, že Sony a Marvel spoja svoje sily znova. Tentokrát pre multiplayerový titul.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Sony Marvel Multiplayer hra

Sony a Marvel majú spolu zatiaľ celkom úspešný vzťah. Spider-Man z roku 2018 je skvelou a aj komerčne veľmi úspešnou hrou. Miles Morales z minulého roka tiež možno považovať za úspech. A preto sa asi nikto nečudoval, keď sme sa pred pár dňami dočkali ohlásenia Spider-Mana 2.

A firmám sa ich spoločná spolupráca zapáčila zrejme až natoľko, že rovno s novým Spider-Manom ohlásili aj práce na titule Wolverine.

Ďalšia Marvel hra, opäť Insomniac

Tieto nové špekulácie sa objavili v podcaste od webu Xbox Era, kde ich vyslovil spoluzakladateľ webu Nick Baker. Podľa jeho informácií Sony a Marvel pracujú na ďalšej spoločnej hre. Tentokrát by to mal byť multiplayerový titul, exkluzívny pre Playstation 5. 

A Nick Baker zašieľ vo svojich špekuláciach ešte ďalej. Údajne by mal byť tento projekt vo vývoji v štúdiu Insomniac Games. Práve toto štúdio stojí za Spider-Manom, a aktuálne vyvíja spomínané pokračovanie a Wolverina.

Dávalo by to zmysel, nakoľko len v Júni sa objavili správy, že toto štúdio pracuje na novom multiplayerovom projekte. A keďže spolupráca medzi týmto štúdiom a Marvelom očividne funguje, tak prečo ju nerozšíriť? Každopádne, zrejme asi chvíľu ešte potrvá, kým nám niekto z kompetentných tieto správy potvrdí. Avšak, fanúšikovia by zrejme proti takémuto projektu neprotestovali.

Marvels Spider Man 2 Photo 3 scaled

Marvel's Spider-Man 2 oznámený, príde aj Venom!

Marvels-Wolverine-PS5-Game

Insomniac Games oznamujú Marvel’s Wolverine!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články