Space Punks Game Update

Space Punks získává nové Early Access aktualizace obsahu s patchem „The Friendly One“

7 decembra, 2021 Lukáš Kanik

„The Friendly One“ je třetí aktualizace Early Access pro sci-fi looter střílečku Space Punks.

Looter-shooter Space Punks od předního polského vývojáře Flying Wild Hog dnes obdrží třetí aktualizaci obsahu pro předběžný přístup. Jak název napovídá, „Přátelský“ patch usnadní hráčům společné hraní tím, že vylepší systém party a přepracuje sociální uživatelské rozhraní hry.

Po aktualizacích „The Crafty One“ a „The Talented One“ se „The Friendly One“ zaměřuje především na vylepšení back-end část hry Space Punks a technické úpravy systémů, které mají hráčům umožnit plynulejší hraní. Nový patch vylepšuje systém party a usnadňuje tak přidávání, setrvávání, opouštění a opětovné přidávání, stejně jako zjednodušuje pozvání hráčů, se kterými jste se dříve sdružili, do vašeho ústředního světa Devil’s Gambit.

Vylepšení se dočkají také kontrakty a denní a týdenní výzvy Space Punks, aby byl celý systém uživatelsky přívětivější. Patří mezi ně změny, jako je možnost zkontrolovat pokrok ve výzvách v misích, vyskakovací okna pro sledování pokroku a lepší ukazatele toho, kdy jste si něco odškrtli ze seznamu úkolů. Patch obsahuje také četné úpravy vyvážení a opravy chyb.

Hru Space Punks v early access najdete na Epic Games Store.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.