Spider-Man má v hre dve verzie dabingu, keď je oddýchnutý a keď sa namáha

Marvel's Spider-Man_20180825154440

Fantastická fíčura, ktorá pridáva na autenticite celého diela. 

Vývojári z Insomniac Games sa podelili o detail, ktorý si všimlo množstvo hráčov. Dokonca ani mňa samotného to nenapadlo, keď som hru recenzoval (recenziu si môžete pozrieť tu). Hlavná postava Spider-Man má totiž nahrané dve rôzne verzie dialógov. Tie sa potom počas hrania prehrávajú podľa toho, či je Spider-Man v kľude, alebo sa namáha, napríklad keď sa hojdá medzi mrakodrapmi. Herec Yuri Lowenthal, ktorý Spider-Mana daboval, tak musel pre všetky riadky dialógov v open-world nahrať dve verzie.

Skvelou ukážkou je video, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Navyše, prechod medzi dialógmi je úplne plynulý a prirodzený. Vývojári zapracovali aj systém prerušenia dialógov. Napríklad, ak práve s niekym Peter Parker telefonuje a niečo mu do toho vojde, nejaký zločin, po dokončení questu sa k telefonátu vráti a ospravedlní sa, že ho musel prerušiť. Následne hovor pokračuje tam, kde skončil.

Hráči vďaka foto módu objavujú viac a viac detailov z dielne Insomniac Games. Dokonca v hre je recept na koláč, takže sme zvedavý, či ho niekto vyskúša reálne upiecť.

Marvel’s Spider-Man vyšiel v Piatok exkluzívne na PS4 v češtine. Objednať si ho môžete tu. V recenziách hra dopadla výborne, priemerné hodnotenie na Metacritic sa vyšplhalo k takmer 90%. Hra sa tak stala najlepšie hodnoteným Spider-Man titulom všetkých čias.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site