Spider-Man je najrýchlejšie predávanou hrou roka

Predáva sa takmer 2x rýchlejšie ako God of War a je to najlepšie predávanou Marvel hrou v histórii

Spider-Man je v predaji doslova len tri dni a my už máme prvé čísla predajov novej exkluzivity na PlayStation 4. Marvel’s Spider-Man v Británii dominuje v predajoch krabicových kópií už po troch dňoch a bez problémov prekonal predaje nedávno vydaných konkurentov. Ba čo viac, Spider-Man za tri dni trhá rekordy.

Marvel’s Spider-Man je najrýchlejšie predávanou hrou za posledný rok, rekord Far Cry 5 bol tak prekonaný. Spider-Man predal takmer 2x viac kusov ako God of War, ďalšia exkluzivita na PS4. Len pripomeniem, že God of War za prvý mesiac predal parádnych 5 miliónov kusov. Spider-Man by tak teoreticky za mesiac mohol predať neuveriteľných 10 miliónov, to je číslo, ktoré dosiahne málo ktorá hra za pol roka.

SONY tak znova dokazuje, že vydávať kvalitné singleplayerové hry sa oplatí. Tento rok vydal niekoľko veľkých titulov, ktoré boli čisto singleplayerové exkluzivity. Tešiť sa môže aj Marvel, ktorý spolupracoval na vývoji. Nový Spider-Man je totiž najlepšie predávanou Marvel hrou v histórii a prekonal s obrovským náskokom LEGO Marvel Super Heroes.

Marvel’s Spider-Man – Recenzia

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site