Spider-Man Miles Morales Photo 4

Spider-Man: Miles Morales zrejme prinesie aj remaster pôvodnej hry

28 júla, 2020 Marek Jaroš

Sony zatiaľ mlčí, no všetko tomu nasvedčuje.

Sony nezvládlo predstavenie Spider-Man: Miles Morales veľmi dobre. V podstate, jediné čo vieme je to, že hra príde ako launch titul. Všetko ostatné sa hráči museli podozvedať z druhej ruky.

Hra príde hneď pri vydaní konzoly a Sony ňou odpromuje všetky hlavné aspekty nového hardwaru. Samozrejmosťou tak bude 3D audio, ray-tracing či okamžité načítanie hry.

Debaty sa však vedú o tom, či to bude plnohodnotná hra, alebo len stand-alone titul. Dnes už vieme, že hra je robená na spôsob Uncharted: The Lost Legacy. Čiže sa dočkáme okolo 8-10 hodinovej kampane s vedlajšou postavou.

Avšak, dnes sa objavil na internete zaujímavý detail z časopisu GameInformer. V ňom sa píše, že Spider-Man: Miles Morales bude obsahovať aj remake pôvodnej Spider-Man hry. Tá by mala taktiež ťažiť z výhod Playstation 5.

Hoci samotné Sony nič nepotvrdilo, dávalo by to zmysel. Vývojári z Insomniac Games sa už dávnejšie vyjadrili, že hra pobeží na vylepšenom engine. Prečo teda nezobrať hotový produkt a nepredať ho ešte raz, v spoločnom bundle. Pre mnohých to bude jasná kúpa.

Sony oznámilo Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PS5

 

Marek Jaroš