Back 4 Blood Characters

Spoznajte osem hrateľných postáv z Back 4 Blood

21 mája, 2021 Lukáš Kanik

Nový gameplay trailer.

Spirituálny nástupca Left 4 Dead od Turtle Rock Studios sa chystá na vydanie už o pár mesiacov. Vývojári preto predstavili osem hrateľných postáv, ktoré nájdeme v hre hneď na vydanie.

Zahrať si budeme môcť za Holly, Walkera, Doca, Karlee, Jima, Hoffmana, Evangela a Mom. Pod trailerom nájdete krátky popis ku každej postave. Nové video vám okrem týchto “Cleaners” predstaví aj niekoľko nepriateľov. Back 4 Blood vyjde 12.10.2021 na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X, Series S a PC.

Holly – poté co ztratila rodinu díky Devil Worm, se Holly Forrester naučila směřovat veškerou svou energii na to být Cleaner a je lepidlem celého týmu, který udržuje pohromadě. Vyzbrojená baseballovou pálkou s hřebíky, kterou láskyplně pojmenovala “Dottie”. Holly odvaha a postoj “nikdy neumírej” pomáhá posílit morálku celého týmu a je často vnímána jako paprsek slunce uprostřed apokalypsy.

Walker – Elijah Walker se narodil jako nejstarší z pěti sourozenců v Evansburghu, pracovité rodině s modrými límečky. Bývalý armádní ranger a válečný veterán má bohaté zkušenosti z boje v první linii. Walker toho moc nenamluví, ale když už promluví vzbuzuje pozornost svých kolegů z Cleaners, kteří respektují jeho odhodlání bojovat.

Doc – pomáhá udržovat Fort Hope v provozu, ale to je daleko od toho co Doc od života očekávala, když přišla do Ameriky. Obětovala svůj společenský život pro kariéru. Teprve po letech konečně našla v Mom spřízněnou duši. Po kolapsu jí pomohl její pragmatický přístup a i když si na svůj nynější noční život těžko zvyká nikdo jí nemůže upřít že je doktor a průměrný střelec.

Karlee – Karlee po kolapsu přežívala na okraji Fort Hope a věřila jen sama sobě. Nikdo toho o ní moc neví ale její činy ukázaly, na které straně je. Teď když jsou Ridden na vzestupu, se rozhodla bojovat po boku přeživších.

Jim – nikdo nezná Finleyville tak jako Jim. Od mala se vydával na venkov se svým otcem za lovem. Po vojně se vrátil zpět a jediné co našel byl zničený domov po kolapsu. Nyní ale našel místo mezi Cleaners.

Hoffman – Když infekce vypukla, on a jeho matka se schovali před bouří, zatímco zbytek světa upadl do chaosu. Poté co matka ve spánku zemřela, mu došly zásoby jídla a byl nucený opustit svůj zabedněný dům a postavit se Devil Worm. Howard Robert Hoffman je velmi zručný, dobrosrdečný a upřímný s touhou být užitečnou součástí týmu. Jako člen Cleaners konečně narazil na rodinu, po které vždy toužil – stačilo jen projít zombie apokalypsou, aby jí našel.

Evangelo – je nejmladším a nejméně zkušeným členem v týmu Cleaners, ale ukázalo se že je velmi dobrým v boji. Má tendenci hodně mluvit, hlavně když je nervózní, ale touží ukázat, že má na to být členem Cleaners.

Mom – jediný kdo byl překvapený že se stal hlasem přeživších v Finleyville byla ona sama. Nikdy se ale nevyhýbá výzvě a vždy převyšuje potřeby ostatních. Přesto že je zvyklá se vzpírat autoritě, je pro ni tato odpovědnost velmi tíživá. I když věří v Clenaers, zpochybňuje strategie jiných vůdců, zejména od smrti jejího syna. Její cíl je jednoduchý, aby Ridden za to zaplatili.

Back 4 Blood je síce odložené, ale má nový gameplay

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: