SPRÁVA DŇA: Oficiálne oznámenie hry The Division 2

Ubisoft už hru oficiálne oznámil, chvíľu po tom čo informácie o The Division 2 unikli. 

Na sociálnych sieťach Ubisoftu sa omylom objavilo logo The Division 2 a tiež unikla oficiálna tlačová správa. Francúzskemu vydavateľovi teda neostalo nič iné, než hru oficiálne oznámiť. Stalo sa tak len pred pár minútami a my vám už prinášame ako aj spomínané logo, tak aj oficiálnu tlačovú správu, vybrali sme z nej len to podstatné.

Hra by mala byť oznámená a ukázaná štandardne na výstave E3 2018 v Los Angeles o pár mesiacov. Určite nie je žiadnym prekvapením, že firma sa rozhodla pokračovať v značke, ktorá bola navrhnutá ako MMO TPS RPG. Vydanie prvej hry The Division sprevádzalo niekoľko problémov, či už nefungujúce servery alebo množstvo bugov, hackeri a potobne.

The Division ale oslavuje dva roky od vydania a Ubisoft dnes oznámil pokračovanie – The Division 2. Hra je primárne vyvíjaná znova v štúdiu Massive Entertainment, ale na vývoji sa podieľa ďalších 5 štúdií a to Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bukurešť a Ubisoft Šanghaj.

Jednotka dostane ešte dva veľké updaty, kde pribudnú dva globálne eventy, legendárne misie a tiež aj update na Xbox One X. Ten zaručí 4K rozlíšenie na tejto konzole a vylepšený 1080p mód. Hráči The Division budú mať aj špeciálne eventy, počas ktorých môžu získať itemy do The Division 2.

No čo, tešíte sa na odhalenie? My sa tešíme hlavne na to, ako ešte dokážu využiť fantastický SnowDrop Engine.

The Division 2

Agents, we're thrilled to let you know that we are working on Tom Clancy’s The Division 2. Stay tuned for more info at E3 2018.

Zveřejnil(a) Tom Clancy's The Division dne 8. březen 2018

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site