Spustili sme náš nový projekt – GameStory.eu

3 septembra, 2015 Marek Jaroš

Dnes sme oficiálne spustili nový projekt GameStory.eu, ktorého hlavným cieľom je sústrediť na jedno miesto najlepšie novinky z Čiech a Slovenska.

Už dlhšiu dobu sme pripravovali, skúšali a testovali náš nový projekt, až sme si konečne povedali, že je pripravený uzrieť svetlo sveta. GameStory.eu je online a môžete sa pripojiť aj vy. Funguje to naozaj jednoducho, a články môže pridávať každý jeden užívateľ. Stačí ho nahrať spolu s linkom do našej databázy, a následne zaňho iní užívatelia hlasujú. Ak je článok natoľko zaujímavý, že zaňho zahlasuje 10 ľudí, článok sa dostane na titulnú stránku. Tým najpopulárnejším článkom samozrejme rastie teplota, a tak tie “najhorúcejšie” novinky nikdy neprehliadnete, lebo sa nachádzajú priamo hore v TOP 5.

Chceme tak vytvoriť žijúci projekt, ktorý by tvorila aktívna komunita užívateľov. Nie je to len náš projekt, ale Nás všetkých, pretože obsah netvorí tým redaktorov, ale všetci užívatelia stránky GameStory.eu. Nezáleží, či ste novinku našli u nás či na Sectore, Zingu, Bonuswebe alebo Games.cz. Všetko podstatné o GameStory.eu sa dozviete TU, a na všetky dôležité otázky sme Vám už vopred odpovedali vo FAQ, ktoré si prosím prečítajte.

A budeme taktiež radi, ak nám dáte svoj like či zanecháte komentár na našom Facebook profile.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Marek Jaroš