Centrumher Podcast o hrach

Spustili sme novú podcastovú stránku pre desktop a mobily

2 júna, 2021 Redakcia

Naše podcasty ešte prehľadnejšie.

Neustále pracujeme na zlepšovaní užívateľského prostredia na našich stránkach. Aj preto sa Marek pred časom pustil do programovania jedinečnej vlastnej podcastovej stránky, ktorú si od dnes môžete vychutnať aj vy. Nájdete ju na adrese centrumher.eu/podcast, na desktope sa nachádza na hornej lište a na mobile sa k podcastom dostanete z horného pravého menu.

Stránka má jedinečný dizajn, trochu iný od zvyšku nášho webu. Je stvorená špeciálne pre podcasty a vďaka nej sa dostanete priamo k našim podcastom na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a v ďalších aplikáciách, ktoré používate.

Budeme radi, ak našu novú podcastovú stránku budete pravidelne navštevovať a počúvať naše rozhovory o hernom priemysle. Nepravidelne prinášame nové a nové diely, v ktorých sa venujeme aktuálnym témam.

V poslednom podcaste číslo 29 sa dozviete kopec zaujímavých informácií o Dying Light 2, Horizon: Forbidden West, Far Cry 6, ale aj GTA V, či Uncharted 4 na PC. Rozoberali sme aj otázku, kde zohnať PlayStation 5 a prezradili sme, na čo potrebujeme Patreon.

Podcast Post

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Redakcia
Sleduj nás