Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Spustili sme prieskum spokojnosti s CentrumHer.eu

Dajte nám vedieť, čo sa vám páči a nepáči na webe.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
CentrumHer Web Logo

Pred pár dňami sme spustili prieskum spokojnosti všetkých čitateľov a fanúšikov webu centrumher.eu. V prieskume, ktorý vám zaberie jednu minútku, môžete vyjadriť spokojnosť alebo nespokojnosť s fungovaním webu centrumher.eu. 

V Novembri sme spustili úplne nový jedinečný dizajn a CMS systém, vďaka ktorému podľa nás web vyzerá parádne. V prieskume môžete hlasovať, či sa vám web páči a prípadne aj napísať, čo by ste vylepšili. 

Rovnako sa vás v prieskume pýtame, ako vnímate našu aktivitu na Facebooku a Instagrame, či máme pridávať viac, alebo menej postov. 

Hlasujte v prieskume aj vy, aj keď nás nenavštevujete pravidelne

Budeme fakt radi za každý jeden hlas v prieskume. Preto vás prosíme, prejdite na hlasovací formulár a hlasujte, prípadne nám napíšte do poznámky nejaké tipy, triky a návrhy na fungovanie webu. 

Výsledky prieskumu nám pomôžu sa lepšie adaptovať pre naše aktuálne publikum. Takýchto prieskumov sme robili už viacero a žiadne iné weby ho nerobia, takže si myslíme, že aj vďaka vám môžeme byť najlepší. 

Patróni, ktorí nás podporujú na Patreone, sa dozvedia aj kompletné výsledky prieskumu. Preto vás pozývame aj na náš Patreon, kde nás môžete podporiť sumou 1, 3 alebo 5 eur mesačne. 

BTW, nezabudnite, že ak si vytvoríte u nás účet a prihlásite sa, máte web úplne bez reklamy. 

Hry Roka 2022 Hlasovanie centrumher.eu

Takto ste hlasovali: Za hru roka 2022 ste zvolili Elden Ring

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry