Squadron 42 dostal neskutočne premakaný trailer

Singleplayerová časť Star Citizen bude tej najvyššej produkčnej kvality. 

Ak sa pýtate, kde išli všetky tie peniaze na vývoj Star Citizen, trošku vám našepne najnovší trailer. Pri príležitosti akcie CitizenCon 2018 totiž vývojári vydali trailer k singleplayerovej časti – Squadron 42 a je doslova brutálny. Zvuková a vizuálna stránka hry je oveľa ďalej, ako pred pár rokmi, hoci nesmieme zabúdať, že Squadron 42 mal pôvodne vyjsť už v roku 2014. Neskôr hra bola odložená na rok 2015, potom aj 2016 a potom už samottný šéf štúdia odmietol predpovedať, kedy by Star Citizen, či Squadron 42 mohli vyjsť.

Nový trailer pripomína aj hviezdne obsadenie kampane. V tíme hercov nájdeme Marka Hamilla, Garyho Oldmana, Gillian Andersonovú, Marka Stronga, Andyho Serkisa znova v podobe mimozemšťana a pridal sa aj John Rhys-Davies. Po audiovizálnej stránke to vyzerá absolútne bezkonkurenčne a trailery podobnej kvality vedia produkovať len najväčšie štúdiá.

Cloud Imperium Games však ani v traileri neprezradili, kedy by mohol Squadron 42 vyjsť. Už pred rokmi ho rozdelili na epizódy a plán vydania by sme sa mali dozvedieť až v Decembri tohto roka.

Star Citizen sme sa venovali v sérii článkov, kde sme rozobrali financovanie, stav vývoja, technológie, všetky odklady hry ako aj množstvo kontroverzných tém, ktoré sa okolo vývoja vesmírneho simulátora točia. Všetko nájdete tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site