Squadron 42 dostal neskutočne premakaný trailer

Singleplayerová časť Star Citizen bude tej najvyššej produkčnej kvality. 

Ak sa pýtate, kde išli všetky tie peniaze na vývoj Star Citizen, trošku vám našepne najnovší trailer. Pri príležitosti akcie CitizenCon 2018 totiž vývojári vydali trailer k singleplayerovej časti – Squadron 42 a je doslova brutálny. Zvuková a vizuálna stránka hry je oveľa ďalej, ako pred pár rokmi, hoci nesmieme zabúdať, že Squadron 42 mal pôvodne vyjsť už v roku 2014. Neskôr hra bola odložená na rok 2015, potom aj 2016 a potom už samottný šéf štúdia odmietol predpovedať, kedy by Star Citizen, či Squadron 42 mohli vyjsť.

Nový trailer pripomína aj hviezdne obsadenie kampane. V tíme hercov nájdeme Marka Hamilla, Garyho Oldmana, Gillian Andersonovú, Marka Stronga, Andyho Serkisa znova v podobe mimozemšťana a pridal sa aj John Rhys-Davies. Po audiovizálnej stránke to vyzerá absolútne bezkonkurenčne a trailery podobnej kvality vedia produkovať len najväčšie štúdiá.

Cloud Imperium Games však ani v traileri neprezradili, kedy by mohol Squadron 42 vyjsť. Už pred rokmi ho rozdelili na epizódy a plán vydania by sme sa mali dozvedieť až v Decembri tohto roka.

Star Citizen sme sa venovali v sérii článkov, kde sme rozobrali financovanie, stav vývoja, technológie, všetky odklady hry ako aj množstvo kontroverzných tém, ktoré sa okolo vývoja vesmírneho simulátora točia. Všetko nájdete tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site