STALKER 2 je znova vo vývoji, vyjde o tri roky

Oznámenie prišlo priamo od GSC Game World. 

Tak na toto sme čakali veľmi dlho. Tvorcovia pôvodnej trilógie S.T.A.L.K.E.R. dnes oznámili, že nové oficiálne pokračovanie – S.T.A.L.K.E.R. 2 je vo vývoji! Podľa novo spustenej oficiálnej stránky hry sa však vydania nedočkáme len tak skoro. Hra by totiž mala vyjsť až v roku 2021.

STALKER 2 bol prvý krát oznámený už v roku 2010 a hra mala vyjsť už v roku 2012 na viaceré platformy. Ale odvtedy sme o hre prakticky nič nepočuli. Štúdio GSC Game World ktoré malo na svedomí všetky pôvodné hry tejto série, sa neskôr rozpadlo a v roku 2014 znovu otvorili svoje brány. Vtedy však vydali len stratégiu Cossacks 3.

Oznámenie novej hororovej strieľačky STALKER prebehlo na Facebooku tejto firmy. Posledná hra tejto série, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat vyšla ešte v roku 2010 exkluzívne na PC. Dvojka by samozrejme mala vyjsť na nové platformy.

A. N. N. O. U. N. C. E. D. 2 www.stalker2.com

Zveřejnil(a) GSC Game World dne 15. květen 2018

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site