Dying Light

Standalone Battle Royale Dying Light expanzia sa ukazuje

24 marca, 2018 Jakub Babík

Môžete si pozrieť prvé gameplay video z pripravovaného rozšírenia Dying Light.

Volať sa bude Bad Blood a pôjde o samostatnú expanziu hry. Do jedného zápasu proti sebe postaví až šiestich hráčov, ktorí sa stretnú v boji na život a na smrť proti zombíkom, ale aj sami proti sebe.

Každý zápas sa začína zhodením hráčov z helikoptéry do mestskej arény. Cieľ je jasný. Nazbierať dostatok „vzoriek“, aby následne mohol byť privolaný extrakčný vrtuľník.

Nebude to však jednoduché. Každý totiž zo začiatku musí pozháňať potrebné vybavenie, aby tak vôbec mohol pomýšľať na boj proti zombie hordám a ostatným živým hráčom. „Vzorky“ sa budú nachádzať v „hiveoch“, teda akýchsi zombie úľoch, ktoré bude najskôr potrebné prečistiť.

Posledným krokom bude dostať sa k záchrannej helikoptére, kde môže výborne fungovať zapracovaná parkour mechanika Dying Light. Súbojový systém zostane takisto zhodný s plnohodnotnou hrou, takže celkový pocit pripomenie klasický DL.

Video ukazuje pre-alpha build hry, takže je potrebné rešpektovať, že mnoho vecí nevyzerá tak dobre, ako vo finálnej verzii. Avšak zo záznamu môžeme lepšie porozumieť tomu, čo od hry očakávať.

Samostatná expanzia Bad Blood by mala vyjsť niekedy v priebehu tohto roka. Vyskúšate ju?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.