Star Citizen IAE 2950

Star Citizen do decembra zadarmo, začala výstava v hre

22 novembra, 2020 Lukáš Kanik

Výstava lodí sa má postarať o zvýšené predaje.

Vývojári z Roberts Space Industries spustili už tradičnú výstavu IAE 2950 (Intergalactic Aerospace Expo), ktorá sa koná priamo v hre Star Citizen. Výstava má odprezentovať najnovšie lode určené na predaj hráčom a to vo forme rôznych reklamných videí. Prvé si môžete pozrieť nižšie.

Počas eventu je Star Citizen zdarma pre všetkých, akcia potrvá až do 2.12.2020. Zalietať si tak môžete na viac ako 100 lodiach v jednej hviezdnej sústave Stanton. Vývojári sľubujú, že hra bude mať až 100 hviezdnych systémov.

Všetky lode sú detailne prepracované a hráči majú možnosť plniť rôzne misie, úlohy alebo si zasúťažiť v PvP súbojoch. Novinkou v tohtoročnej výstave IAE 2950 je otvorenie novej expozičnej haly Babbage Expo Hall.

Prečítaj si aj Face2Face: V živote som nehral zabugovanejšiu hru, ako Star Citizen

Event ako tento už tradične priláka do hry nových hráčov ale aj tých, ktorí sú naďalej ochotní pumpovať do hry peniaze, aj keď nikdy nemusí byť dokončená. Pred pár dňami vývojári na hre vyzbierali priemerne 62 tisíc dolárov denne, včera sa im vďaka eventu podarilo vyzbierať 1,5 milióna dolárov.

Star Citizen si môžete stiahnuť zdarma na tejto stránke.

Sledujte ma: