Star Citizen si od dnes môžete zahrať zadarmo

Zalietať si môžete na prvej planéte, Hurston.

Od 23. Novembra do 30. Novembra si môžete zahrať vesmírne tech demo Star Citizen. Vývojári toto demo sprístupnia pri príležitosti vydania prvej planéty Hurston, ktorú môžu platiaci hráči objavovať od posledného patchu. Novinkou v tomto evente je, že každý deň si zalietate na lodiach od iného výrobcu a celkovo si môžete vyskúšať každú jednu loď, ktorá už je v tejto verzii tech dema.

Už dnes si môžete zalietať na deviatich lodiach výrobcu Anvil Aerospace, zajtra to budú lode RSI, v nedeľu budú dostupné lode Origin Jumpworks, v Pondelok plavidlá od Aegis Dynamics vrátane gigantického Reclaimera. Lode Drake Interplanetary budú dostupné v Utorok, v stredu potom mimozemské lode. Vo štvrtok budúci týždeň si môžete vyskúšať lode výrobcu MISC  a takto o týždeň v Piatok menšie lode a iné vozidlá značiek Kruger, Argo, Tumbril a Consolidated Outland.

Niektoré plavidlá v Star Citizen skutočne stoja za to, napríklad vďaka lodi MISC Prospector si môžete vyskúšať ťaženie surovín na planetárnych telesách a mesiacoch Crusadera.

Star Citizen si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach, stačí si založiť účet.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site