Star Citizen spustil ďalší výpredaj

21 decembra, 2016 Lukáš Kanik

Do hry sa dostanete už za 31 eur.

Minule sme vás upozornili na výpredaj lodí v Star Citizen. Lode za stovky eur dostali výrazné zľavy, nás chudobných ale skôr zaujímajú tie lacnejšie varianty a hlavne možnosť dostať sa do hry. Aby ste sa do Star Citizen dostali (loď + prístup do alphy a bety + plná hra Star Citizen), musíte si zakúpiť jeden zo štartovacích balíčkov. Pri poslednom výpredaji stál štartovací balíček 38 eur, dnes to je ešte menej.

Vo výpredaji je 6000 štartovacích balíčkov s loďou Aurora MR a 6000 balíčkov s loďou Mustang Alpha. Zatiaľ čo prvá loď je skôr univerzálna a je ju možné použiť aj na prevoz tovaru, Mustang je útočná stíhačka vhodná na prepady a letecké súboje. Po zakúpení štartovacieho balíčka vám už nič netreba, všetko ostatné sa bude dať kúpiť za in-game kredity, ktoré získate za prácu, misie a predaj tovaru. V oboch balíčkoch dostanete aj poistenie lode na 3 mesiace a 1000 kreditov.

Treba sa registrovať na stránkach RSI cez tento link (dostanete +5000 kreditov) a následne si vybrať štartovací balíček z výpredaja. Vo výpredaji sú aj ďalšie lode, už však trochu drahšie a všetko ako standalone ship.

BTW, zajtra bude spustená Alpha 2.6, čo prinesie si môžete pozrieť v tomto traileri.

star-citizen-starter-package

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články