Star Wars Jedi: Fallen Order dostal prvé oficiálne screenshoty

Star Wars Jedi Fallen Order Concept Art 2

Screenshoty vyzerajú skvele, ale naplní Fallen Order svoje očakávania?

V sobotu sme sa dočkali oficiálneho oznámenia hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Stojí za ním štúdio Respawn Entertainment a vydavateľom je EA. Hneď v ten deň sme sa ale dozvedeli niekoľko príjemných správ, priamo od EA. Star Wars Jedi: Fallen Order je totiž čisto singleplayerová príbehová hra, bez multiplayeru, bez mikrotransakcií, bez loot boxov.

Či sa vydavateľovi podarí splniť tieto sľuby nevieme povedať naisto, pretože určite v tom bude nejaký háčik. Možno niečo vo forme DLC, season passu, alebo iné spoplatnené položky do hry.

Vývojári sa o viac detailov podelili na akcii Star Wars Celebration, ktorú Disney usporiadalo minulý týždeň. Fallen Order je hra dizajnovaná prioritne na gameplay a prioritou vývojárov bolo priniesť intenzívne súboje s mečmi. Také intenzívne, na aké sme zvyknutí vo filmoch. V súbojoch nebude chýbať párovanie, uhýbanie a iné finty, skombinované s použitím Sily.

Niektoré z lokalít a postáv v hre môžeme vidieť na oficiálnych screenshotoch. Screenshoty a artworky boli uvoľnené zároveň s prvým oznamovacím trailerom, ktorý si môžete pozrieť tu.

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site