Startuje otevřená beta looter shooter Space Punks

20 apríla, 2022 Lukáš Kanik

Beta je dostupná zdarma.

Přední polské vývojářské studio Flying Wild Hog dnes prozradilo, co může jeho galaxie darebáků a uličníků očekávat od patche pro spuštění Open Beta verze hry Space Punks, která je od 20.4. zdarma.

Hra Space Punks, kterou vyvinulo krakovské studio Flying Wild Hog, je akční hra na hrdiny (ARPG) z horního pohledu zasazená do neuctivého sci-fi světa, kde si hráči razí cestu ke slávě a bohatství vyděláváním snadných peněz extrémně nebezpečnými způsoby.

Otevřená beta aktualizace „The Cracked One“ dává starým i novým hráčům šanci naskočit do přepracované základní herní smyčky s novou funkcí „Get-A-Job“ určenou pro snadné rychlé hraní a plynulejším systémem craftingu, který jim umožní přístup k nástrojům ještě většího chaosu na začátku jejich vesmírné kariéry.

Představí také napjatě očekávaný endgame obsah hry Space Punk s názvem „the Crack“. V režimu nekonečného dungeonu, který se odehrává hluboko v černé díře „The Crack“, budou hráči skákat z jedné dimenze do druhé, prozkoumávat neznámo a snažit se dosáhnout nekonečna.

Dimenze mají dvě varianty: Hráči musí zabít určité množství nepřátel, aby se přesunuli do další dimenze, a Milestone – kde budou muset najít a zabít bosse oblasti, aby mohli pokračovat ve hře. Aktualizace také spustí řadu klíčových oprav chyb a vylepšení, které budou platit i po spuštění otevřené bety.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články