Štatistiky webu CentrumHer.eu za rok 2015

1 januára, 2016 Redakcia

Tradične ako každý rok, aj teraz sa s vami podelíme o krátke štatistiky a o všetko, čo sme v roku 2015 dosiahli.

Každý rok prinášame svojim čitateľom štatistiky článkov, užívateľov, návštev a mnoho ďalšieho. To aby sme si na konci ďalšieho roka vedeli tieto štatistiky znovu pozrieť a povedať si, ako sa nám darilo. Tento rok bol plodný na mnohé novinky a ak ste s nami boli celý rok, určite ste ich zaregistrovali.

V roku 2015 nám stúpli návštevy len mierne a to o 20%, blížime sa k číslu pol milióna ročne. Z toho dve tretiny unikátnych návštevníkov. Aj napriek tomu je reklama Google Adsense neúčinná a preto sme tento rok spustili GOLD predplatné, vďaka ktorému nás môžete podporiť každý mesiac príspevkom, ktorý by ste inak vyhodili na tri pivá, alebo bagety. Preto všetkým predplatiteľom veľmi ďakujeme, vďaka nim môžeme viac investovať do reklamy, darčekov aj do webu. Tento rok sme spustili nový originálny projekt GameStory.eu, ktorý v československu nemá konkurenciu a dúfame, že sa to bude rozbiehať.

Späť k nám. Tento rok opustilo našu redakciu niekoľko talentovaných redaktorov (Patrik, Michal, Laďka) ale noví pribudli, dokonca dve nové dievčatá – Nathalie Stehlíková a Niki Nagyová. Aktuálny zoznam redaktorov nájdete pod záložkou Kontakt. Tento rok sme mali tiež rekordný počet článkov aj recenzií a tu je zoznam:

Rok 2015
2890 článkov celkovo, z toho:
47 recenzií
13 preview a dojmov
63 článkov z GamesComu
177 článkov z E3 2015
18 súťaží o hodnotné ceny
415 užívateľov k 31.12.2015

Rok 2014
1767 článkov, z toho:
42 recenzií
11 preview a dojmov
34 článkov z GamesComu
80 článkov z E3 2014
14 súťaží
376 užívateľov

Tento rok sme na webe vylepšili niekoľko vecí. Pridali sme konečne chat, kde môžete pridávať svoje dotazy alebo chatovať súkromne s ostatnými užívateľmi, upravili sme niektoré systémy, mierne pozmenili vzhľad (fonty, titulnú slideshow, vzhľad komentárov, vzhľad titulných obrázkov…) a web beží relatívne bez problémov. Ak máte nejaké nápady do budúceho roka, určite nám dajte vedieť do komentárov.

Tento rok sa nám tiež podarilo dostať na dve svetové výstavy a to na GamesCom v Kolíne nad Rýnom a Paris Games Week v Paríži. V roku 2015 sme tiež vo väčšom začali recenzovať herný hardware, herné myšky, klávesnice a ďalšie zariadenia. Ak pracujete vo firme, ktorá u nás distribuuje herné zariadenia, určite nás kontaktujte, budeme radi recenzovať hardware aj v roku 2016. Tiež dúfame, že konečne nájdeme stáleho sponzora a s financiami to bude jednoduchšie.

Všetkým ďakujeme za priazeň a dúfame, že nás budete sledovať aj budúci rok, v roku virtuálnej reality, na ktorú sa chystáme tiež. Pošlite odkaz na náš FB aj stránku svojim priateľom a pripojte sa k našej komunite. Všetko dobré do Nového roku 2016 želá

Redakcia CentrumHer.eu

PF 2016 The Division

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Redakcia
Sleduj nás