Štatistiky webu CentrumHer.eu za rok 2018

6 januára, 2019 Redakcia

Štatistiky nášho webu po šiesty krát. Ale to letí že? 

Rok sa s rokom zišiel a my vám znova prinášame zaujímavé štatistiky ohľadom webu, ktorý pravidelne, alebo len občasne navštevujete. Každopádne, nie všetky weby zverejňujú štatistiky, no my sme nezávislý web a tak nemáme žiadne regulácie ohľadom toho, čo zverejňovať a čo nie. Sami zme vždy zvedaví, ako sa darilo našej stránke a či pracujeme s komunitou úspešne. Štatistiky za ostatné roky môžete nájsť tu a pozrieť sa, ako sa nám darilo.

Zatiaľ sa zdá, že rok 2018 bol pre web CentrumHer.eu najúspešnejším, čo sa udalostí týka. Dosiahli sme niekoľko míľnikov, ktoré nás posunuli nie len na domácej scéne, ale aj na svetovej a ako redaktori sme dosiahli neskutočné úspechy, ale aj zážitky. Na domácej scéne, stali sme sa oficiálnym mediálnym partnerom najväčšieho e-sport eventu v CZSK – Mistrovství ČR v Počítačových Hrách, kde nás vo firemnom tričku reprezentoval Jakub Fanta.

Asi najväčším úspechom bola účasť našich redaktorov na evente E3 2018 v Los Angeles, výstava je považovaná za najprestížnejšiu na svete a je prístupná len médiám, profesionálom, vývojárom a publisherom. Nie každý deň môžete naživo vidieť Geoffa Geighleyho, Larryho Hryba, Shawna Laydena alebo youtuberov ako AngryJoe. A nie každý deň si môžete zahrať hry, ktoré vyjdú až o rok, alebo dva. Účasť na E3 bola tak významná a skvelá, že sa tam chystáme aj tento rok. Všetko z E3 2018 si môžete pozrieť tu a my sme vám nafotili obrovskú fotogalériu priamo z miesta, na Facebooku tiež nájdete videá z výstaviska a záznam z nášho live streamu.

Za úspech považujeme aj to, že sme vám do súťaží mohli dávať skutočné AAA tituly, hardware, že sme na Facebooku prekonali hranicu 4000 fanúšikov aj že máme skvelý rating na googli. Vo vyhľadávaniach na googli je pozícia CentrumHer už na 4. mieste a celkovo v roku 2018 prišlo z vyhľadávačov až 43% návštev. To je oveľa viac, ako z Facebooku, kde nám Facebook značne obmedzuje zobrazenia fanúšikom (26% návštev zo sociálnych sietí). Web má tiež konečne bezpečnostný certifikát SSL od spoločnosti ESET a doména je teraz s predponou https. Príjmy z reklám sa oproti roku 2017 zvýšili o 20%.

Štatistiky článkov

Rok 2018
1310 článkov celkovo, z toho:

39 recenzií
4 preview a dojmov
112 článkov z E3 2018
28 súťaží na Facebooku o viac ako 40 hier (Red Dead Redemption 2, Hitman 2, NBA 2K19, Shenmue I+II, Divinity II, NHL 19…)
vtipný a zaujímavý podcast o hrách

Rok 2017
1432 článkov celkovo, z toho:

39 recenzií
6 preview a dojmov
126 článkov z E3 2017
32 súťaží na Facebooku o viac ako 50 hierPrehľad najlepšie a najhoršie hodnotených hier roka na našej stránke nájdete tu. Spísali sme aj zoznam najčítanejších článkov roka 2018, výber tých najlepších nájdete v tejto novinke.

Budeme veľmi radi, ak náš web zazdieľate aj kamarátom, prípade raz za čas zdieľnete nejaký náš posť na vašu nástenku. Samozrejme chceme prilákať viac čitateľov a fanúšikov. Zároveň ďakujeme tým, ktorí sú s nami už roky, či už tu, alebo na FB.

V prípade, že by nás chcel ktokoľvek z vás podporiť počas roka, akoukoľvek sumou, môžete tak urobiť cez toto PayPal tlačilo:

Číslo účtu: SK6309000000005041490061
Všetkým ďakujeme a prajeme vám všetko dobré v roku 2019!

Redakcia
Sleduj nás