Steam Festival Next

Steam Next Fest začína dnes, ponúkne stovky demo verzií

16 júna, 2021 Lukáš Kanik

Letný event spojený s E3 2021.

Summer Game Show pokračuje akciou Steam Next Fest, počas ktorej si PC hráči môžu vyskúšať stovky známych, aj úplne nových oznámených hier pred vydaním. Na E3 2021 bolo odhalených množstvo parádnych indie titulov a vy si väčšinu môžete vyskúšať podobne, akoby ste boli na výstavisku. Akurát nemusíte čakať v dvoj hodinových radoch.

Steam Next Fest prinesie so sebou celý týždeň premiér, streamov a skvelých demoverzií, ktoré stoja za vašu pozornosť. Steam niekoľko z nich vybral do promo videí, tie si môžete pozrieť nižšie.

Tento festival štartuje dnes o 19:00 a končí 22.6.2021. Rozhodne odporúčame sa prehrabať ponukou týchto indie hier, lebo nikdy neviete, na aké skvelé hry narazíte. My s Marekom máme so Steam festivalom pozitívne skúsenosti a každý si našiel hru, do ktorej sa zamiloval.

Ak sa vám hra páči, pridajte si ju do Wishlistu

Ešte jedna vec, ak sa vám nejaká hra páči, alebo by ste chceli len podporiť vývojárov, pridajte si ju do wishlistu. Pre Steam je totiž wishlist jedným z hlavných faktorov pri rozhodovaní, ktorú hru pretlačiť na titulnú stránku.

Svoj festival má aj Xbox, ako súčasť E3 2021

Mimochodom, podobný festival majú aj Xbox hráči. Microsoft včera spustil Summer Game Fest Demo Event, počas najbližšieho týždňa si môžete na Xboxe vyskúšať viac ako 40 demoverzií najnovšie oznámených hier. Xbox rovnako niekoľko z nich vypichol na svojich stránkach.

Akcia na Xboxe končí 21.6.2021.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články