SteelSeries Arctis 7X XBox Arctis 7P PlayStation

SteelSeries Arctis 7 sú pripravené na príchod novej generácie konzol

6 októbra, 2020 Lukáš Kanik

Ak uvažujete nad kvalitnými headsetmi, máme tip.

Spoločnosť SteelSeries dnes oznámila dva herné headsety, ktoré sú pripravené na novú generáciu konzol – PlayStation 5 a Xbox Series X. Označenie pre jednotlivé konzoly zaviedol výrobca aj do názvu slúchadiel a teda sa bavíme o SteelSeries Arctis 7X pre Xbox Series X a SteelSeries Arctis 7P pre PlayStation 5.

Headset Steelseries dizajnovaný pre konektivitu ku Xbox konzolám sme už recenzovali. Z rovnakej dizajnovej rady vychádzajú práve nové headsety pre Xbox Series X a PlayStation 5. SteelSeries Arctis 7X príde v čiernej farbe a SteelSeries Arctis 7P sa bude predávať v bielej, aj čiernej farbe.

Oba headsety bežia na najmodernejšom 2,4GHz štandarde pripojenia, ktorý sa chváli bezstratovou kvalitou zvuku a rýchlou odozvou. Headsety môžete pripojiť na akékoľvek zariadenie s USB C konektorom, takže aj do mobilu, počítača, notebooku, či do iných konzol, vrátane Nintendo Switch.

Cena oboch slúchadiel je 179,99 eur. Nižšie nájdete info z oficiálnej tlačovej správy.

 

SteelSeries Arctis 7X – bezdrátový headset pro Xbox Series X|S

Původní model Arctis 7 získal nespočet prestižních ocenění a nyní byl přepracován speciálně pro bezdrátový zvuk konzolí Xbox Series X|S se zpětnou kompatibilitou s Xbox One.

Headset využívá inovativní bezdrátový USB-C adaptér umožňující jednoduché přepojení mezi konzolemi Xbox, PlayStation, Nintento Switch, počítači a mobilními zařízeními. Bezdrátová, bezztrátová 2,4GHz technologie poskytuje velmi nízkou odezvu a věrný zvuk bez záseků. Navazuje tak na další členy rodiny Arctis, kdy využívá stejně kvalitní zvukové měniče reprodukující široký rozsah, zdůrazňující jemné, ale také výrazné zvuky, které hráčům nabízí výhodu v jejich oblíbených hrách nové generace.

Integrovaná baterie dosahuje až 24 hodin nepřetržitého bezdrátového používání. Nechybí charakteristické rysy, jakými jsou ikonická flexibilní čelenka, komunikační aplikací Discord certifikovaný ClearCast mikrofon a rychle dostupné ovládání na náušníku včetně upravování poměru hlasitosti ChatMix.

SteelSeries Arctis 7X je celosvětově k dispozici za 179,99 euro s DPH včetně dopravy prostřednictvím https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x.

SteelSeries Arctis 7P – bezdrátový headset pro PlayStation 5

Headset zrcadlí veškeré výše popsané parametry, nicméně využívá menší bezdrátový USB-C adaptér díky chybějící komptabilitě s konzolí Xbox. Model Arctis 7P je plně kompatibilní s PlayStation 5 a zpětně s PS4. Kromě toho také s Nintendo Switch, počítači a mobilními zařízeními.

Kromě úpravy poměru hlasitosti ChatMix je na náušníku dostupná také funkce úpravy odposlechu, tedy množství vlastního hlasu z mikrofonu, který je vrácen zpět do sluchátek.

SteelSeries Arctis 7P v modro-bílé kombinaci odpovídající designu konzole PlayStation 5 nebo černé variantě je celosvětově k dispozici za 179,99 euro s DPH včetně dopravy prostřednictvím https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7p.

Sledujte ma: