SteelSeries Arctis 9 Wireless

SteelSeries oznámil ďalšie herné slúchadlá SteelSeries Arctis 9

16 septembra, 2020 Lukáš Kanik

SteelSeries Arctis 9 majú skvelý dizajn, extra rýchlu odozvu aj prémiovú cenu.

Spoločnosť SteelSeries oznámila nové herné slúchadlá SteelSeries Arctis 9. Ide o prémiový model s dizajnom rodiny Arctis od SteelSeries. Nedávno sme recenzovali Arctis 1, u ktorých vynikal dizajn, aj multifunkčnosť.

Zatiaľ čo bezdrôtový Arctis 1 je skôr zameraný pre Xbox hráčov, výrobca u SteelSeries Arctis 9 upozorňuje na plnú kompatibilitu s konzolou PlayStation 5.

Dizajn vychádza najmä z najvyššieho modelu Arctis Pro, na slúchadlách je ovládanie hlasitosti a vysúvací mikrofón certifikovaný Discordom. Hlavový most a náušníky s tkaninou Airweave ponúknu výnimočný komfort.

SteelSeries Arctis 9 sa pýši bezdrôtovým pripojením 2,4GHz, čo je najrýchlejšie pripojenie na trhu s najmenšou odozvou. Bezdrôtovo ich môžete využiť nie len s PlayStation 5, ale aj s inými zariadeniami s Bluetooth a to súčasne. Viete tak počúvať zvuky z hry a zároveň telefonovať, či počúvať hudbu z mobilu.

Batérie vydržia zhruba 20 hodín na jedno nabitie. Cena je 199,99 eur s DPH aj s dopravou z oficiálnej stránky SteelSeries.

SteelSeries Arctis 1 Wireless – Recenzia herných slúchadiel

Sledujte ma: