Strike Suit Zero má šancu prefackať AAA tituly

8 októbra, 2012 Lukáš Kanik

Znova opakujem svoju otrepanú frázu: „Čas od času sa tu objaví indie titul, ktorý má šancu preraziť aj bez miliónov naliatych do vývoja.“

Ak ste staršieho ročníku a pamätáte si simulátory, kde ste so svojim plavidlom brázdili vesmír vo Freelanceri, alebo Wing Commanderi, alebo nebodaj stále lietate v EVE Online, určite sa potešíte nezávislému titulu Strike Suit Zero, ktorý ašpiruje na jeden z najpodarenejších vesmírnych akcií roka.

Autori z Born Ready Games sa snažia oživiť žáner, ktorý vyprodukoval hore spomenuté tituly a so svojim Strike Suit chcú zaujať aj nové masy hráčov, ktoré staré vesmírne arkády nehrali.

Strike Suit Zero zakladá na otvorenom boji v blízkosti planét (zatiaľ nie v otvorenom vesmíre) kde vás však čakajú tisícky míľ otvoreného priestoru a masívne boje. Dostupná bude transformácia vašej lode, misie v podobe plnenia objektívov a bohatá kampaň. Pozrite si prezentáciu hry vo videu z GamesComu a dajte nám v komentároch vedieť, či by ste takéto oživenie space-combat žánru privítali.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VlVVzygj_Bg&feature=player_embedded[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články