Super Meat Boy Forever vyjde deň pred Vianocami

11 decembra, 2020 Ján Berzéty

Po šiestich rokoch od odhalenia sa fanúšikovia konečne dočkali.

Určite mnohí z vás poznajú tú malú krvavú postavičku,  skákajúcu okolo smrtiacich kotúčov a hlavne hru, v ktorej táto postavička vystupuje. Hru, ktorá ľudí naučila nenávidieť samých seba.

Ak patríte medzi nadšencov tejto hry, máme pre vás dobrú správu. Po tom, čo sa zdalo ako večnosť konečne prichádza dlho očakávané pokračovanie. Po oznámení v roku 2014 sa vývojári až teraz dopracovali k jeho vydaniu.

Naposledy, keď sme poznali dátum vydania, bol nastavený na Apríl 2019. Potom nastal dlhý odklad a Super Meat Boy Forever v podstate upadol do zabudnutia. O to väčším prekvapením bol nečakaný trailer odprezentovaní na The Game Awards 2020. Podľa tohto traileru sa môžeme touto hrou začať privádzať do šialenstva ešte pred sviatkami a to najtesnejšie ako sa dá – 23. decembra.

Hra bude odvtedy dostupná zatiaľ len na Epic Games Store, kde je už dostupná k predobjednávke s 10% zľavou za 14,39 €. Po vydaní sa bude predávať v plnej cene 15,99 €. Na možnosť kúpiť si hru na Steame, Xboxe, Playstatione alebo Nintende Switch si budeme ale ešte musieť počkať.

Ján Berzéty