The Surge 2 ohlásené, vyjde v roku 2019

Focus Home Interactive znova spája sily s Deck13 vo vývoji pokračovania The Surge.

The Surge je hardcore akčná RPG, ktorá vyšla v máji minulého roku na PC, PS4 a Xbox One. Pokračovanie v sebe ponechá a hlavne rozšíri to, čo fanúšikovia a kritici mali tak radi, a to unikátny limb targeting systém spolu s obsiahlym character progressingom.

The Surge 2 sa odohráva v celkom novom prostredí, vo veľkom, zdevastovanom meste s veľmi ambicióznym level dizajnom, ktorý bol dosiahnuteľný pomocou vylepšeného enginu od Deck13. Súboje budú viac taktické a brutálnejšie, s novými možnosťami vďaka rozšírenému limb targeting systému. K vybudovaniu hráčovi vlastného charakteru, ktorý sa postaví novým druhom nepriateľov a bossov, bude dostupných viac schopností, dronov, implantátov a zbraní.

Viac informácií sa verejnosť dozvie na evente Le What’s Next de Focus organizovanom v Paríži, a to buď dnes, alebo zajtra. Deck13 taktiež počas vývoja bude prinášať nejaké podrobnosti. The Surge 2 očakávame na PC a konzoly v roku 2019.

The Surge 2 Artwork

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site