Takto sa bude hrať nová real-time stratégia Iron Harvest

Šesť minút čistých záberov hrania bez komentára. 

Viac ako 100-tisíc užívateľov na fórach Iron Harvest pomáha vývojárom k tomu, aby vydali jednu z najlepších real-time stratégií súčastnosti. Nemeckí vývojári sa chcú svojou hrou vrátiť k základom RTS, k časom najpopulárnejších hier Company of Heroes, či Warcraft. Podľa prvých gameplay záberov to síce vyzerá, že ide o holú hru bez špeciálnych efektov, boostov, vymakaných útokov, ale práve naopak. Iron Harvest vsadil na jednoduchosť.

Vývojári sa s hrou čoskoro presunú na Kicstarter, kde budú chcieť vyzbierať peniaze potrebné na distribúciu hry. Kickstarter kampaň by mala byť spustená už zajtra, zatiaľ teda nevieme, koľko budú na vývoj a dokončenie hry požadovať.

Hra by mala vyjsť nie len na PC, ale aj Xbox One a PlayStation 4. Na konzolách totiž dnes veľa stratégií nenájdeme. Viac detailov o Iron Harvest sme priniesli v tejto staršej novinke.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site