Takto sa hrá Tetris Effect – gameplay video

Nahrávka ešte z výstavy E3.

Sony tesne pred E3 netradične oznámilo novú hru Tetris. Prvý trailer bol ale tak parádny, že sa mnoho iných ani nechytalo a síce vyzeral trošku ako na drogách, totálne nás dostala skvelá hudba. Podľa všetkého práve hudba bude v Tetris Effect jedným z prvkov hrateľnosti, pretože práve do hudby bude hráč priamo zasahovať. Všetkými pohybmi kociek – či už otáčaním, alebo umiestňovaním blokov – hráč vytvára ďalšie “beaty” do melódie.

V nahrávke z E3 môžeme počuť tri melódie, prvá z nich je originálna pesnička, ktorá bola vytvorená špeciálne pre hru/trailer. Ďalšie z pesničiek pridávajú do hry skvelú dynamiku a sme zvedaví, koľko songov prípadne melódií bude hra obsahovať. Z prvých info vieme, že bude obsahovať 30 prostredí, takže pravdepodobne každé prostredie bude mať originálnu melódiu. Zdá sa ale, že to bude hra ideálna na odreagovanie sa.

Tetris Effect vyjde exkluzívne na PlayStation 4 už na jeseň tohto roku. Môžeme len dúfať, že vyjde ako súčasť hier v PlayStation Plus v niektorom z jesenných mesiacov, vyzerá to parádne. Viac nájdete na oficiálnych stránkach hry.

 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site