Takto vyzerá Fortnite na mobiloch

Na to, že to ide na mobiloch, to vyzerá prekvapivo parádne.

Po mnohých klonoch dvoch najznámejších Battle Royale hier na mobiloch sa rozhýbali aj samotné PUBG a Fortnite. Zatiaľ čo PUBG má vo vývoji dve mobilné hry (nikto nechápe prečo), Fortnite so svojou mobilnou hrou prišiel len pred pár dňami.

A dnes tu máme prvý trailer na mobilnú verziu, ktorá je zatiaľ dostupná na iOS 11 zariadeniach. Neskôr by sa mal pridať aj android. Podľa grafiky to však vyzerá, že to bude záležitosť len prémiovejších modelov, nakoľko nejeden z hráčov by si povedal, že po rozbehaní Fortnite na mobile by mu ten jeho zhorel.

Na to, že to beží na mobile to nevyzerá vôbec zle. Pekne tak vidno, ako sa súčasné prémiové modely začínajú výkonom vyrovnávať konzolám a PC. Taktiež bude zaujímavé sledovať, ako si Epic poradí s ohláseným cross-platform hraním, kde by proti sebe mali stáť hráči PS4 vs. PC vs. mobily a PC. vs XBOX One vs. mobily. Z pohľadu mobilných hráčov to vyznieva trocha nefér.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site