Takto vyzerá mapa Need for Speed Heat

NFS Heat Mapa

Vývojári odhalili mapu a dokončili hru.

Štúdio Ghost Games, ktoré pre EA vyvíja nové Need for Speed Heat, dnes oznámilo úplné dokončenie hry. Tá je pripravená na golden sample disku na lisovanie v továrni a následnú distribúciu do celého sveta.

EA hru vydá už o mesiac, 8.11.2019 na PC, Xbox One a PlayStation 4. To ale nie je jediná dobrá správa od Ghost Games. Vývojári sa dnes na sociálnych sieťach podelili aj o kompletnú mapu Palm City z hry Need for Speed Heat a podľa ich slov ide o najlepšiu mapu, akú kedy vytvorili. Inšpirovali sa mestom Miami.

Dizajnéri mapy Palm City chceli, aby mali hráči z nej pocit ako pri Need for Speed Most Wanted 2005 a NFS Underground. Mesto tak bude plné nočných neónov, rôznych kultúr a umeleckých spotov. Plne dynamický systém počasia zaručí, že sa počasie v hre bude meniť potobne búrlivo, ako v skutočnom Miami. Pri tvorbe kopcov za týmto mestom sa zase inšpirovali Blue Ridge Mountains v Georgii.

Cesty boli primárne prispôsobené na závodenie, až potom dizajnéri okolo nich budovali scenérie. V priemere každých 20 sekúnd narazíte na križovatku, v NFS Payback to bolo cca každých 60 sekúnd. Znamená to viac príležitostí pri úteku pred policajtmi. V NFS Heat tiež nájdeme o 100km viac ciest, ako v spomínanej staršej hre.

Need For Speed Heat Mapa

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site