Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Táto hra sa mi vysmieva, že musím každý deň odpratávať sneh

Snow Plowing Simulator rozhodne nie je pre Oravcov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

03. Február 2023

Snow Plowing Simulator Screenshot 7

My tu na Orave musíme každý deň odhadzovať sneh, aby sme sa vôbec autom dostali do dvora. Denne tu napadne tak 15-20 centimetrov nového snehu a pri každom dome sú 2-metrové kopy. Z lopatovania ma už bolia ruky a sneh už niet kam hádzať. 

A zvyšok Slovenska? Ten si môže zahrať akurát tak Snow Plowing Simulator od poľského štúdia FreeMind. Lebo keď vidím na Instagrame fotky trávy na niektorých sídliskách, tak fakt neviem, v ktorej krajine tí ľudia žijú. 

V hre Snow Plowing Simulator si môžu Bratislavčania a Pražáci vyskúšať, aké je to odhadzovať sneh. Na výber budete mať z niekoľkých nástrojov, od lopaty, cez snežnú frézu a malotraktor, až po pickup s pluhom. Nebudú chýbať questy, ale aj obchod s nástrojmi. 

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Snow Plowing Simulator Trailer

Snow Plowing Simulator Trailer

Hru si od 6.2.2023 môžete zahrať zdarma na Steame v rámci Steam Next Fest. A ak vám to nebude stačiť, pozývam vás na Oravu. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články