Teasujú vývojári z Quantic Dream svoju ďalšiu hru?

Už čoskoro by sme sa mali dočkať zaujímavých noviniek.

Rok 2018 bol pre francúzske štúdio Quantic Dream viac než úspešný. Po 4 rokoch dokončili a vydali svoj najnovší počin, Detroit: Become Human. Ten sa tešil slušným predajom a aj hodnoteniam. U nás si odniesol známku 9/10.

Quantic Dream nám však naznačuje, že už v blízkej dobe by sme od nich mohli počuť dobré správy. To neuniklo hráčom a na internete sa tak objavila vlna špekulácii. Najčastejšie sa spomína DLC pre vyššie spomínanú hru. Bolo by to vôbec po prvýkrát v histórii štúdia, čo by vydali nejaké DLC. Každopádne, nemožno obísť ani možnosť, že teasujú nejakú novú hru. To je však málo pravdepodobné.

Špekuluje sa však aj o odkúpení štúdia. Tu prichádza do úvahy hlavne Sony, keď už viac ako 10 rokov vyvíjajú hry exkluzívne pre Playstation. Avšak, len prednedávnom sa objavil inzerát, že Quantic Dream hľadá skúseného PC programátora. To rozbehlo vlnu špekulácii o tom, že by mali byť odkúpený konkurenčným Microsoftom. Ten bol v posledných mesiacoch na veľkých nákupoch.

Momentálne tak nemožno vylúčiť nič. No najpravdepodobnejšie vyzerá buď nové DLC, alebo odkúpenie Sony.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site