Téma: Hry, ktoré skončili sklamaním

Ktoré hry za posledné roky sklamali najviac vás? Pozrite si krátky prehľad tých naj.

Od videohier, do ktorých sa investujú milióny dolárov na vývoj a my do nich investujeme niekoľko desiatok eur,  by ste čakali, že vás prekvapia strhujúcim príbehom, bug- free gameplayom a ohromnou grafikou. No stane sa, že keď si ju konečne natešení pustíte doma, čaká vás len sklamanie.

Na vývoj kvalitnej videohry potrebujete peniaze a niekoľko členný tím, napríklad na GTA5 ich bolo treba niekoľko stoviek, tiež peniaze na reklamu aby produkt dostal dostatočný hype a hneď sa vám cena vyšplhá do sumy, po ktorej by ostalo zle nejednému investorovi. Prípad GTA 5 dopadol samozrejme ešte dobre, no pripomeňme si zopár  herných titulov, ktoré také šťastie nemali a tak povediac, sme ich kúpou vyhodili peniaze von oknom.

Assasins Creed Unity

Osobne som sa na túto hru tešila ako malá, no keď som si ju zahrala, nemilo ma prekvapilo niekoľko glitchov s postavami, ktoré mi breakdancovali v textúre domu, alebo ste mali možnosť preskúmať anatómiu postavy – nechcene. Na to, že mali k dispozícií budget približne 150 miliónov dolárov a tím o počte  900+ ľudí, by som čakala trocha viac života do toho umierania. Aj napriek týmto chybám sa podarilo Ubisoftu predať viac ako 10 miliónov kópií a poučili sa pri vývoji Syndicate.

The Order 1886

3 slová – Čo sa stalo? O tejto hre bolo nasľubované viac ako sa do hry vôbec dostalo. Na to, že vám boli sľúbené dlhé hodiny hrania, zápasenie s príšerami, ktoré máme každý tak radi, pri väčšom šťastí sme hru natiahli až na 6 hodín gameplayu plného chodenia, siahodlhé cut scény, namiesto príšer ste zabíjali väčšinou ľudí a ako bonus ste sa nemohli dotknúť ničoho. Skoro ako u babičky na návšteve.

Alone in the Dark : Illummination

Pokračovanie hry, ktorá zažiarila v deväťdesiatich rokoch. V roku 2015 sme dostali nedokončenú hru plnú glitchov, bugov a výnimočne zlej grafiky.  Ešte aj po vydaní Batman: Arkham Knight mali vývojári dosť rozumu na to, aby hru stiahli a opravili technické chyby. A to nepočítam tie nezmysly v hre ako keď vám príšery umierajú samé od seba. Čakali ste prostredie Silent Hillu? Dostanete bežne osvetlené ulice. Ale v noci! Taktiež kľúčové slovo ALONE , vďaka co-op funkcii samostaný názov hry stráca na význame.

Preto dúfajme že rok 2016 nám prinesie hry, ktoré budú vyhovovať základným požiadavkám hráčov, ktorí si za ne poctivo platia.

Autor užívateľského článku: Nikoleta Nagyová

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 2

  1. browsi píše:

    názov alone in the dark som si spočiatku ani nevedel priradiť k nijakej hre v mojej hlave, až pri spomenutí príšer a celkovo sklamania z hry sa mi v hlave vynoril akýsi gameplay, ktorý som videl približne v čase vydania a ktorý som po minúte sledovania s absolútnym nezáujmom vypol 😀 odvtedy som o tom nepočul.. super téma aj článok, dobre napísané, možno by bolo ešte nabudúce fajn dotiahnuť čiarky vo vetách, inak good job 🙂 palec hore, snáď bude viac takýchto článkov

  2. Lukáš Kanik píše:

    Síce som ho nehral a asi ani nechcem, ale najväčším sklamaním 2015 bude asi nový Tony Hawk, ktorý dopadol minimálne po technickej stránke príšerne. To isté sa hovorí aj o Batmanovi ale s ním som ja osobne také problémy nemal, navyše u Batmana boli technické problémy asi jediné veľké negatívum. Zdá sa mi, že dosť veľkým sklamaním bolo aj Evolve, hra sa predala minimálne a jej ciele dosiahnuť na esporty tak niekde ostali visieť…či to je škoda neviem, zas taký zázrak to nie je

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site