Tenisky Nike PG 2 PlayStation boli do minúty vypredané

Biznis s limitovanými edíciami bol vždy veľmi divoký.

O teniskách sme vás informovali už 21. januára. Podrobnosti sa dozviete v tomto linku. Dôležité však je, že boli uvedené do predaja len pred dvoma dňami, 10. februára. Samozrejme sa o nich strhla bitka a do minúty sa vypredali všetky kusy.

Ak ste stihli vyplniť všetky údaje a vybrať si veľkosť, boli ste zapojení do žrebovania, kedy vám mohlo, ale aj nemuselo priať šťastie. Cena tenisiek bola 110 amerických dolárov. Rovnaké sa už nikdy u výrobcu neobjavia, preto teraz začala prudko vzrastať ich exkluzivita, a prví šťastlivci, dokonca aj takí, ktorí ešte len majú potvrdené objednávky, a tenisky fyzicky nemajú pri sebe, začali vypisovať ponuky na eBay.

Teraz sa podržte. Ceny siahajú aj do výšky 1 055 amerických dolárov. Pre zberateľov určite jedinečný kúsok, o ktorý sa pobijú. Pre obyčajných ľudí pravdepodobne nemysliteľná záležitosť.Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site