Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Terminator: Survivors je nový open-world survival od Naconu

Prvý trailer je vonku.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Terminator Survivors Trailer

Nacon dnes na svojom showcase predviedol množstvo hier, medzi ktorými bol aj nedávno oznámený Terminátor. Vydavateľ tiež priblížil pár detailov a oznámil aj dátum vydania. 

Hru Terminator: Survivors vyvíja štúdio Nacon v Miláne. Je to survival hra v otvorenom svete, zasadená do sveta slávneho sci-fi, ktoré vytvorili James Cameron a Gale Anne Hurd v roku 1984. Vývojári dokonca potvrdili, že v hre stretneme známe postavy z filmov.

V tomto originálnom príbehu odohrávajúcom sa po druhom filme prevezmete kontrolu nad skupinou preživších Súdneho dňa, v sólovom alebo kooperatívnom režime.

Vaše postavy budú v tomto postapokalyptickom svete čeliť množstvu smrtiacich nebezpečenstiev. Stroje Skynetu vás budú neúnavne prenasledovať, zatiaľ čo ostatní ľudia budú usilovať o rovnaké zdroje ako vy. Zdrojmi potom budete môcť vylepšovať svoju domovskú základňu. 

Pri príležitosti tohtoročných osláv 40. výročia série Terminátor, hra Terminátor: Survivors bude vydaná v early access pre PC (Steam) už 24. októbra 2024. Neskôr bude k dispozícii aj na konzolách. Hru si môžete pridať do sledovania cez tlačidlo follow na našej stránke (po prihlásení).

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry