Terraria: Otherworld je zrušená

Vývoj sa ťahal tri roky, Re-Logic sa rozhodlo zrušiť vývoj pokračovania obľúbenej adventúry. 

Na oficiálnych fórach Terrarie vývojári oznámili zásadný krok. Po troch rokoch vývoja druhej hry s podnázvom Otherworld sa rozhodli tento vývoj ukončiť. Podľa popisu oznámenia je to najmä kvôli tomu, že čas potrebný na dokončenie fíčur, ktoré chceli mať v hre, sa naťahoval. Samozrejme to súvisí aj s financiami, čím dlhší je vývoj, tým dlhšie musíte platiť ľudí vo vlastnom štúdiu.

Re-Logic na vývoji spolupracovalo aj s externou firmou Pipeworks a hru malo vydávať 505 Games. Práve vydavateľovi bola nedávno odprezentovaná aktuálna verzia hry a vraj nespĺňala víziu finálneho produktu. Dokončenie by trvalo príliš dlho. Vývoj Terraria: Otherworld je tak ukončený.

Re-Logic buď štúdio zatvoria alebo budú naďalej vyvíjať nové hry. Niektoré prvky z Otherworld boli také dobré, že ich chcú použiť v ďalšom projekte. A ani vývoj pôvodnej Terrarie nepôjde k ľadu, aktuálne sa chystá nový patch 1.3.6.

Na PC platforme pôvodná hra predala takmer desať miliónov kópií a niekoľko miliónov spolu na konzoly a mobilné platformy.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site