Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Crew Motorfest oficiálne predstavené prvým trailerom

Ubisoft ponúkol teaser trailer na nový diel série The Crew.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Crew Motorfest

Ubisoft dnes večer oficiálne predstavil pokračovanie svojej pretekárskej série The Crew. Nový diel nesie názov Motorfest a vyjde ešte tento rok!

Ako už bolo dávnejšie leaknuté, The Crew Motorfest sa bude odohrávať na Hawaji. Hra opäť ponúkne veľký otvorený svet, takže sa môžeme tešiť na mestské preteky v uliciach Honolulu, či na závodenie na slnečných plážach či kľukatých horských cestách pod zasneženými vrcholkami hôr.

Svet si budete môcť vychutnávať ako sami, tak aj v online spolu s vašimi priateľmi. Vývojári vám k tomu dajú stovky rôznych áut, ktoré budete môcť prevetrať v desiatkách rôznych pretekov, tématických eventov či rôznych výziev.

The Crew Motorfest vyjde na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S|X a Amazon Luna niekedy v priebehu roka 2023. Viac o hre sa dočítate na oficiálnej stránke Motorfestu od Ubisoftu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Crew Motorfest: Teaser Trailer

The Crew Motorfest: Teaser Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články