The Culling: Origins vyšlo dnes na Steame ako Free to Play

Ohlasy hráčov na The Culling: Origins sú zatiaľ pozitívne. 

Vydanie The Culling 2 bolo jedným z najväčších nešťastí v hernom priemysle v roku 2018. Hra bola prakticky mŕtva dva dni od vydania a tento fail ma inšpiroval k napísaniu rozsiahleho článku o hrách, ktoré dopadli podobne. Určite odporúčam si ho prečítať, dozviete sa aj príbeh The Culling 2. Vývojári sa po nevydarenom titule rozhodli vrátiť sa do počiatkov značky, do prvého The Culling z roku 2016.

Dnes preto vychádza na Steame Free to Play verzia The Culling: Origins, čo je verzia prvej hry z roku 2016, ktorá ale beží na vylepšenom engine a s lepšou optimalizáciou. Všetko ostatné ostalo pôvodné, presne tak ako to vyzeralo pred množstvom rôznych patchov. Tie upravili hrateľnosť aj herné mechaniky a hráčom začali zmeny vadiť. Verzia Origins je ale tá úplne prvá, pôvodná a od tejto sa vývojári chcú znova odraziť.

The Culling: Origins už zbiera prvé recenzie od hráčov a zdá sa, že recenzie budú viac pozitívne. Štúdio Xaviant teraz môže do prvej hry pridávať updaty podľa želaní komunity, k čomu budú využívať Reddit ale aj fóra na Steame.

Free to Play verziu battle royale hry The Culling: Origins si môžete stiahnuť na Steame.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site